Sot 17:52 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherokee 2.5 CRD (Dizell) - RKS

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 09:25 Vetura , Ferizaj

Jeep 3.7 benzin plin n dizne 4x4 rks

4 799 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 16:37 Vetura , Ferizaj

Shes jep dhe boj ndrrim me vetur.

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 20:58 Vetura , Ferizaj

Jeep cherooce

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 21:29 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet gjipi jep viti 2002 dizell 2.5

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 19:45 Vetura , Ferizaj

jepp cherokee

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 14:55 Vetura , Ferizaj

Shitet Jeep cheroke

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 11:29 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherokee -04

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 15:20 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherokee

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Krr 13:37 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherooke dizell -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 01:34 Vetura , Ferizaj

grand shiroka

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 10:55 Vetura , Ferizaj

grand cherokee 2004

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 20:37 Vetura , Ferizaj

shitet jeep sherke

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 17:07 Vetura , Ferizaj

jeep cherokee 2.5 td

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 12:34 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherokee -89

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 20:22 Vetura , Ferizaj

Shes Jeep CHeroke 4x4 2.1 Turbo Dizel interkuller

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Dhj 14:09 Vetura , Ferizaj

JEEP CHEROKEE 2.7 CRD -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim