19 Krr 14:37 Vetura , Ferizaj

IPET me qera

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Krr 09:30 Vetura , Ferizaj

IPET ME QERA 16 METRA LARTRSI.

19 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Krr 22:39 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar 15 Metra ipet me qera.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Qer 21:49 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar me dogan 15 Metra lartrsi.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Qer 22:45 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar 15 Metra lartesi me dogan.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Qer 10:27 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar me dogan dhe ipet me qera.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Maj 21:34 Vetura , Ferizaj

Ipet mer qira Nissan Cabstar 15 metra lartesi.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim