Dje 20:40 Vetura , Ferizaj

shes reno kango

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:59 Vetura , Ferizaj

Pikap 1.9 dizell,Regjistrimi i pare ne RKS

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Sht 10:27 Vetura , Ferizaj

Renault Kangoo 1.5dci

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 10:23 Vetura , Ferizaj

Renault Kangoo dizel

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 19:31 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi ne xhedje te mire

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 09:57 Vetura , Ferizaj

Frigo Reno kangoo1.5 dci nga gjermania

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 14:17 Vetura , Ferizaj

Shitet urgjent Pikapi

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:39 Vetura , Ferizaj

Reno Kango 1.9 Disel 1999

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 11:58 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi ne xhedje te mire

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 19:53 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi ne gjendje te. Rregull regjistrim 11

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 21:19 Vetura , Ferizaj

shes renault kangoo

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gsh 19:54 Vetura , Ferizaj

renault kangoo 2002

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gsh 15:54 Vetura , Ferizaj

renault kangoo 1.9 dizell -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gsh 23:55 Vetura , Ferizaj

reno

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gsh 22:09 Vetura , Ferizaj

Urgjent Renault Cangoo Pickup

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gsh 23:04 Vetura , Ferizaj

Renault kangoo

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gsh 15:20 Vetura , Ferizaj

renault kango

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gsh 13:51 Vetura , Ferizaj

Rinor

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Krr 17:41 Vetura , Ferizaj

U Shit Flm Merr Jep

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Krr 12:20 Vetura , Ferizaj

Renault kangoo

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Krr 22:54 Vetura , Ferizaj

U Shit flem mer jep e gzoft pronari i ri

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Krr 09:13 Vetura , Ferizaj

Renault Kango 1.5diesel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Krr 15:55 Vetura , Ferizaj

Renault kango. 1.9 days

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 11:27 Vetura , Ferizaj

renault kango

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 20:13 Vetura , Ferizaj

Renault kangoo 1.9 dizell - 1 vit regjistrim

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 00:32 Vetura , Ferizaj

Renault kangoo 1.9 diesel ,2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 21:06 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi me 5 ulse ne xhedje te mire

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 20:28 Vetura , Ferizaj

Pjes rezerv per Renault dhe Servis dhe riparime

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 15:30 Vetura , Ferizaj

Shitet renault kango 1.6 dizell

2 160 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 18:21 Vetura , Ferizaj

TURBO PER RENAULT CANGOO

149 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 11:27 Vetura , Ferizaj

Shes Renault Kango

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Pri 21:31 Vetura , Ferizaj

Shitet Renaulti me rxhstrim 6 muj ne xhedje te mir

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 22:57 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi dizell i rxhstruar me 6 muj ne xhedj

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 00:52 Vetura , Ferizaj

Shitet Renault 1.9 dizell i rxhstruar ne xhedje ti

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 21:42 Vetura , Ferizaj

Shitet Renault i rxhstruar 6 muj ne xhedje te mire

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 10:34 Vetura , Ferizaj

Shitet Renault me rxhstrim 6 muj ne xhedje te mire

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 20:08 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi me rxhstrim 6 muj ne xhedje te mire

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 16:47 Vetura , Ferizaj

Kamionet & Pick UP ne shitje

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Mar 01:12 Vetura , Ferizaj

Shitet Renaulti me rxhstrim dhe 6 muj

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Mar 14:12 Vetura , Ferizaj

Reno Kango 1.9 Dizel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 13:02 Vetura , Ferizaj

Reno kango

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 19:21 Vetura , Ferizaj

Kango per pjes

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 22:23 Vetura , Ferizaj

Renault Kangoo 1.5 dic

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 20:59 Vetura , Ferizaj

shitet renault kangov1.9 dizell

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 17:51 Vetura , Ferizaj

shitet Pikapi

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 10:55 Vetura , Ferizaj

Pikap Renault kango

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 16:02 Vetura , Ferizaj

Renault Kangoo 1.9 Dizell 5 ULSE

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 15:42 Vetura , Ferizaj

Renaul Kanggoo

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 17:58 Vetura , Ferizaj

renault kango

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 11:39 Vetura , Ferizaj

Renault Kango 1.5 cdti

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim