Sot 01:18 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet audi A4 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Vetura , Fushë Kosovë

Opel corsa 1.0 benzin shum e rujtne

2 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:31 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat Punto 1.7 TD

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 Banesa , Fushë Kosovë

Leshohet banesa ne qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 18:02 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X3 3.0d

9 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:41 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 512 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:28 Banesa , Fushë Kosovë

Banes me qere

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 16:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Mercedes 190

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Golf 6 2.0TDI

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 5 1.9 TDI

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:21 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 220 e class

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:07 Vetura , Fushë Kosovë

ford

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim