Sot 09:09 Banesa , Fushë Kosovë

Banese me qera ne Fushe Kosov te jaboo

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:59 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:49 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa komplet e mobiluar

31 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:49 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa 2 dhomshe 50m2 kati 7 Fush Kosov

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 07:46 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa 2 dhomshe 60m2 kati 6 Fush Kosov

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 07:45 Banesa , Fushë Kosovë

BANES PREJ 80M2

410 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 07:27 Banesa , Fushë Kosovë

Shitet Banesa në Fushë Kosovë

37 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 07:18 Banesa , Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME GARAZH DHE PODRUM

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:20 Banesa , Fushë Kosovë

Banesa

Numri i dhomave: 2
Dje 23:48 Banesa , Fushë Kosovë

Leshoj banese me qera ne Fushe Kosove

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:32 Banesa , Fushë Kosovë

Banesë moderne me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Në fillim