26 Mar 14:33
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Audi S3 benzin

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 20:20
Linku:
Vetura , Fushë Kosovë

Rent a Car Erini online 24 /h

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:53 Vetura , Fushë Kosovë

Peugeot 407

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:43 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 (BLEJM VETURA PA DOGAN DHE ME RKS DEFEKT24

2 777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:36 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura Me Dogan dhe Pa Dogan Defekt Aksident

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:13 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA PA DHE ME DOGAN DEFEKT

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:11 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA TE DEMTUARA QE NUK I PERDORENI VW

5 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 00:00 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA PA DOGAN VW GOLF AUDI BMW 320 330 530

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:23 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat Punto 1.9 JTD

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:04 Vetura , Fushë Kosovë

touran 1.9 dogan regjistrim viber

5 555 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:04 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL ASTRA J 2.0 CDTI EXTRA MODEL IRMSCHER RKS-11

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:01 Vetura , Fushë Kosovë

alfa romeo 156 1.9 jtd urgjent

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:27 Vetura , Fushë Kosovë

Vw T2

1 150 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Zafira

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:15 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA PA DOGAN + ME TIMON ANGLEZ. 24h

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 520 D start stop

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 Vetura , Fushë Kosovë

VW Caddy 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:03 Vetura , Fushë Kosovë

FORD FIESTA 1.4 TDCi PA DOGAN -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:02 Vetura , Fushë Kosovë

Volkswagen CADDY 1.9 TDI DPF Sportline

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:59 Vetura , Fushë Kosovë

FIAT DOBLO 1.3 TURBO DIZEL ME DOGAN -09

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:58 Vetura , Fushë Kosovë

MERCEDES SPRINTER FRIGO -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:58 Vetura , Fushë Kosovë

Volkswagen GOLF V 1.9 TDI Trendline

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY 2.0 SD Me Klime A/C -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:56 Vetura , Fushë Kosovë

VW Caddy 1.9 SDI me klimë

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY 1.9 TDI ME DOGAN -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 Vetura , Fushë Kosovë

Golf 4 1.9 TDI 74 KW RKS

4 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:55 Vetura , Fushë Kosovë

Shes AUDI A6 Limo. 2.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY 1.9 TDI ME DOGAN -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 Vetura , Fushë Kosovë

Volkswagen CADDY 1.9 TDI ME DOGAN -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY 1.9 TDI -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY 1.9 TDI ME DOGAN, Klime A/C

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 Vetura , Fushë Kosovë

VW CADDY 1.9 TDI -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 Vetura , Fushë Kosovë

CITROEN FRIGO (-22 GRAD) -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:48 Vetura , Fushë Kosovë

CITROEN BERLINGO FRIGO (-20 GRAD) ME DOGAN -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 Vetura , Fushë Kosovë

CITROEN BERLINGO FRIGO 1.6 HDI (-22 GRAD) -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:46 Vetura , Fushë Kosovë

FRIGO (-22 GRAD) ME DOGAN -06

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:45 Vetura , Fushë Kosovë

CITROEN BERLINGO FRIGO (-16 GRAD) ME DOGAN -05

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:45 Vetura , Fushë Kosovë

CITROEN BERLINGO FRIGO (-22 GRAD) ME DOGAN -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:43 Vetura , Fushë Kosovë

Shtet aparati i klimes

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim