Seri 1 , 6
Seri 2 , 1
Seri 3 , 67
Seri 5 , 46
Seri 6 , 3
Seri 7 , 4
M-modele , 7
X-modele , 15
Z-modele , 1
2002 , 1
Sot 12:07 Vetura , Fushë Kosovë

Auto24.ks Blejm vetura Mercedes Bmw VW Audi

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:07 Vetura , Fushë Kosovë

Urgjent BMW 318 10MUJ REGJISTRIM tip top

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:28 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 (BLEJM VETURA PA DOGAN DHE ME RKS DEFEKT24

2 777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:23 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA PA DHE ME DOGAN DEFEKT

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:23 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura Me Dogan dhe Pa Dogan Defekt Aksident

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:18 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 320 ci M Paket Cupe

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:17 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw e 46 328i

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:39 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA PA DOGAN + ME TIMON ANGLEZ. 24h

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 Vetura , Fushë Kosovë

Vaj kanabisi

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:12 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 525 benzin+gaz

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:35 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 530 d

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Vetura , Fushë Kosovë

shitet bmw n gjendje t rregullt rks 4 muj

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 Vetura , Fushë Kosovë

sbitet bmw 2.0 dizel 3 muj rks

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 520 D start stop 2006-2007

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm gjitha llojet e veturav

230 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Mar 22:34 Vetura , Fushë Kosovë

Blej Vetura Golf Audi Bmw Tauran Bmw e tj

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:49 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura te vjetra vetura me denimee

150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Mar 15:24 Vetura , Fushë Kosovë

Blej Vetura Rks Pa Dogan me Defekt T Aksidentum

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Mar 17:12 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 530 e60

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 14:18 Vetura , Fushë Kosovë

Shes BMV,530 d.rexh.nje vit.

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:20 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet dhe ndrrohet BMW 530D

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 16:14 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 320D Automatik -04

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 12:20 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 320d

4 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:39 Vetura , Fushë Kosovë

shes BMW 320

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:36 Vetura , Fushë Kosovë

Bmw 320 Dizel

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:40 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 320 d E90

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 14:51 Vetura , Fushë Kosovë

Dyer per Garazha ( ALLURIAN )

700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 14:51 Vetura , Fushë Kosovë

bmw 530

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Mar 02:22 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 320d

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 09:46 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Mar 14:31 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm Vetura me Marrveshje Defekt Dhe pa Dogan

4 995 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Mar 19:55 Vetura , Fushë Kosovë

bmw

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 10:02 Vetura , Fushë Kosovë

Okazion 730 d

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 21:09 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 524 TD

1 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 08:04 Vetura , Fushë Kosovë

bmw ne gjendje shum te mir

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 16:29 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Bmw x5

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 16:08 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet BMW X5

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 22:16 Vetura , Fushë Kosovë

bmw ne gjendje shummm te mir tip top

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 13:52 Vetura , Fushë Kosovë

BMW e46

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 20:03 Vetura , Fushë Kosovë

BMW X5 M Paket Full

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:11 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 316 SHITET

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 23:41 Vetura , Fushë Kosovë

Shes BMW 320

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 18:57 Vetura , Fushë Kosovë

fellne

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 18:55 Vetura , Fushë Kosovë

BMW E46 320 D

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Shk 13:29 Vetura , Fushë Kosovë

shes bmw 318

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:00 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 525 plin benzin viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 22:04 Vetura , Fushë Kosovë

BMW 118d ne shitje

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 18:27 Vetura , Fushë Kosovë

shes bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 16:43 Vetura , Fushë Kosovë

U SHIT FLM MERRJEP

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim