18 Nën 21:21 Vetura , Fushë Kosovë

Citroen C5

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Gsh 16:39 Vetura , Fushë Kosovë

SHITET GOJI BERRY DHE FIDANE TE ARRAVE

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 21:21 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet citroen c5 2003

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 00:37 Vetura , Fushë Kosovë

citroën c5 2.2 hdi 16v

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 11:33 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Citroen C5 Hdi

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 14:39 Vetura , Fushë Kosovë

shitet urgjent citroen c51300

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim