05 Jan 13:21 Vetura , Fushë Kosovë

Lancia kappa

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 22:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Lancia 1600 Euro ose bej nderrim

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 09:16 Vetura , Fushë Kosovë

shitet dhe ndrrohet lancia 2.4 dizel

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gsh 20:07 Vetura , Fushë Kosovë

Risi risi

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Dhj 09:09 Vetura , Fushë Kosovë

LANCIA 1.1 RKS

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim