А-Class , 16
B-Class , 2
C-Class , 52
CE-Class , 2
CLC-Class , 2
CLK-Class , 2
E-Class , 25
G-Class , 1
GL-Class , 3
ML-Class , 6
S-Class , 9
SL-Class , 1
SLK-Class , 2
V-Class , 1
190 , 56
200 , 26
220 , 24
230 , 2
240 , 3
250 , 30
270 , 15
280 , 1
290 , 1
300 , 6
320 , 6
350 , 3
380 , 1
400 , 1
600 , 1
Vaneo , 3
Sot 18:02 Vetura , Fushë Kosovë

mercedes E220cdi 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:42 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 190 dizell

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:21 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes C220 CDI 2005 I MODIFIKUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes SPrinter 313 cdi viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:00 Vetura , Fushë Kosovë

shitet URGJENT! qmimi i diskutueshem

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:11 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes E 220 automatik 044238530

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:51 Vetura , Fushë Kosovë

MERCEDES SPRINTER FRIGO v.p.2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:49 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi me sanak hibebin

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Mercedesi urgjent

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes C200

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes E220

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 16:23 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes a 044238530

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:23 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes a 044238530 automatik

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 20:21 Vetura , Fushë Kosovë

urgjent mercedes 190 shum i mir

1 245 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 14:21 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 220 e class

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 14:26 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes c220 CDI - extra!

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 13:32 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Shk 18:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet ose nderrohet Mercedes ML 270 CDI

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 22:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet urgjent

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 18:47 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 220 cdi me 179 mij kl

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 14:55 Vetura , Fushë Kosovë

Shes mercedes benz

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 12:18 Vetura , Fushë Kosovë

shitet urgjent

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 23:35 Vetura , Fushë Kosovë

Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 19:16 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Shk 17:47 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet 1350 1 vit rks

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 13:13 Vetura , Fushë Kosovë

Shes vetura kombi mercedes 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 16:59 Vetura , Fushë Kosovë

Benz mercedez

2 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 20:23 Vetura , Fushë Kosovë

She's Mercedes E class 220 CDI

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 13:50 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet benzi

1 450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 22:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shes mercedesin

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 19:09 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes C200 CDI 2005

8 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 14:30 Vetura , Fushë Kosovë

Noar

1 450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 14:28 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 250 viti 88

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Shk 01:46 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet dhe ndrrohet Mercedes S320 pa dogan

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 20:30 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes benz e 270 turbo diesel avantgarde

4 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 16:00 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 190

1 900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 12:53 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes c220 diesel jo ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 23:47 Vetura , Fushë Kosovë

Shes mercedesinn

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 13:02 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes-Benz c class 270

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 19:07 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes

3 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 16:40 Vetura , Fushë Kosovë

shitet mercedes 250 dizell viti ,91 rks

1 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 22:57 Vetura , Fushë Kosovë

Rent A Car Erini online 24/h

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:23 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Dhe ndrrohet Mercedes S320 2001

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 12:06 Vetura , Fushë Kosovë

shitet

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 20:41 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet dhe ndrrohet Mercedes S320

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 18:58 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 200 dizel

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim