MAKINA , 166689
VENDBANIME , 62224
ELEKTRONIKA , 61793
TË TJERA , 15340

Sot 20:39 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE BREG DIELLIT TE OSCE

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 20:39 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA NE LAGJE SPITALIT-TE EULEXI^

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 20:39 Vetura , Prishtinë

AUTO-24(BLEJM VETURA TE PA DOGANUARA DHE ME DEFEKT

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 Banesa , Prishtinë

Q-04 Zyre me Qera në Qendër 450€

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:39 Banesa , Prishtinë

Banesa ne qender te PRISHTINES_250

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 20:39 Banesa , Prishtinë

BANES me QIRA ne B.DILLIT te QERIMI 2*

220 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:39 Shtëpi , Prishtinë

Q-02 Shtëpi me Qera në Pejton 600€

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 20:39 Banesa , Prishtinë

BANES PER NDERKOMBETARE DHE FAMILJARE-MUHAXHERET^

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 20:39 Banesa , Prishtinë

Lokal me qira ne ULPIANE

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:39 Banesa , Prishtinë

zyre me qera perball grandit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:39 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA ne Velani

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:39 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA PA DOGAN OSE RKS - DEFEKT + AKSIDENT

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:38 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA TE QAFA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Në fillim