Sot 11:05 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpi në Bllok të ri (3.78 ari)

133 333 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 10:52 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpi në bllok të ri 170m2 (2 Ari Truall).

59 999 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
Sot 08:22 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi dhe dy dyqane

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
14 Jan 22:42 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi me truall

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
14 Jan 12:22 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia me 6 banesa

210 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
13 Jan 19:04 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia ne bllok

Numri i dhomave: > 10
12 Jan 21:03 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepija 120 m2 2.80 Ari

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
10 Jan 14:59 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia

130 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
09 Jan 13:21 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi ne shitje

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Jan 22:06 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 2,5
07 Jan 15:48 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi ne Gjakove

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
06 Jan 14:41 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTËPIA

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Jan 15:49 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
01 Jan 19:45 Shtëpi , Gjakovë

URGJENT-Urgjent -Shitet Shtepia Ne Rr Fehmi Agani

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
31 Dhj 15:17 Shtëpi , Gjakovë

Shitet

Numri i dhomave: 3
31 Dhj 13:00 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi me oborr 536 m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Dhj 20:22 Shtëpi , Gjakovë

Shtepija ne Gjakove

220 000 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Dhj 20:07 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia ne Gjakove

220 000 EUR

Numri i dhomave: 7
21 Dhj 22:51 Shtëpi , Gjakovë

Shes Shtepin.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Në fillim