26 Mar 12:41
Linku:
Banesa , Gjakovë

Banesa ne shitje GJAKOVE

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Sot 12:53 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi dhe dy dyqane

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 12:51 Banesa , Gjakovë

Banesa ne qender te qytetit te BIG STARI

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:54 Banesa , Gjakovë

SHITET BANESA NE QENDER

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:28 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi me 4 Ari Truallë në Bllok të ri

69 999 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Sot 09:27 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi në Çarshi të Vogel Rr."Washingtoni".

88 888 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
Sot 09:22 Banesa , Gjakovë

Banesë në Durrës

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:45 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia te Blloku i ri (Mrapa Hotel Jakoves)

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Dje 16:59 Shtëpi , Gjakovë

SHITET VILLA E KOMPLETUAR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
Dje 14:01 Banesa , Gjakovë

Shitet Banese e mobiluar

445 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 00:17 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi me oborr 536 m2

170 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Mar 12:41
Linku:
Banesa , Gjakovë

Banesa ne shitje GJAKOVE

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Në fillim