24 Tet 15:08 Vetura , Gjakovë

Citroen C1 1.0 Me 1 Vit Regjistrim

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Krr 21:10 Vetura , Gjakovë

Citroen c1 benzin

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Sht 13:40 Vetura , Gjakovë

Veture ne shitje !

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 12:04 Vetura , Gjakovë

Shitet citroen c1 dhe ndrohet me pick up

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Jan 00:00 Vetura , Gjakovë

Citroen C1 1.0

3 850 EUR

Në fillim