124 , 4
130 , 1
500 , 2
500L , 4
Brava , 3
Bravo , 7
Croma , 1
Doblo , 19
Ducato , 19
Fiorino , 2
Idea , 1
Marea , 6
Multipla , 3
Palio , 1
Punto , 48
Punto Evo , 2
Scudo , 10
Seicento , 1
Stilo , 18
Tipo , 3
Ulysse , 3
Uno , 2
Sot 17:51 Vetura , Gjakovë

FIAT PUNTO urgjent tip top , regjistrim 27 07 2018

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Vetura , Gjakovë

LANCIA MUSA Panoram 1.3 jtd

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto Rks model 2001

1 777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Vetura , Gjakovë

Pikap

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:36 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat Scudo i sapo ardhur nga CH 2.0 - 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 14:59 Vetura , Gjakovë

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Sht 10:14 Vetura , Gjakovë

Fiat Ducato 2.8 jtd me dogan rks ndrrim i munshem

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 14:29 Vetura , Gjakovë

Fiat Multipla 1.9 vit 2000 URGJENT!!!!!!!

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 11:04 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
07 Sht 15:01 Vetura , Gjakovë

1.9 jtd multijet

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Sht 13:17 Vetura , Gjakovë

Fiat Stilo

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 15:59 Vetura , Gjakovë

Fiat Doblo

2 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Gsh 22:36 Vetura , Gjakovë

FIAT-Doblo

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gsh 19:55 Vetura , Gjakovë

Fiat Stilo

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gsh 21:13 Vetura , Gjakovë

FIAT-Doblo

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gsh 20:04 Vetura , Gjakovë

Stilo 1.9 jtd 16v

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gsh 15:14 Vetura , Gjakovë

Fiat uno ne shitje urgjente

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gsh 10:50 Vetura , Gjakovë

fijat

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gsh 20:40 Vetura , Gjakovë

Shes Fiat Punto 1.9 JTD i sapoardhur nga Ch

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gsh 17:13 Vetura , Gjakovë

Shes Kamionin Iveco

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gsh 16:15 Vetura , Gjakovë

u shit flm merr jep

5 700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gsh 11:44 Vetura , Gjakovë

leona

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Qer 01:16 Vetura , Gjakovë

Urgjent !!!! shes veturen çmimi:1850€

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 23:31 Vetura , Gjakovë

Shitet Pikap Fiat 2010

3 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 22:13 Vetura , Gjakovë

Fiat 1.1 & mondial 150cc bej dhe ndrrim

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 02:09 Vetura , Gjakovë

Fiat Stilo

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 22:13 Vetura , Gjakovë

Fiat fiorina

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 10:50 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat pikap

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Maj 20:55 Vetura , Gjakovë

fiat doblo 1.3 diesel

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:39 Vetura , Gjakovë

Shite

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 09:22 Vetura , Gjakovë

FIAT DUCATO 1.9 DIESEL

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 15:06 Vetura , Gjakovë

Fiat punto 2002 1.9 jtd rks

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:33 Vetura , Gjakovë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 00:29 Vetura , Gjakovë

Fiat

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 23:21 Vetura , Gjakovë

Fiat Bravo Shitet

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 13:47 Vetura , Gjakovë

Fiat punto

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 12:55 Vetura , Gjakovë

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 09:11 Vetura , Gjakovë

Shitet dhe ndrohet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 22:45 Vetura , Gjakovë

Shitet dhe ndrohet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 16:03 Vetura , Gjakovë

Okazion antike e sjell nga italia

5 700 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 12:37 Vetura , Gjakovë

Shitet fiat doblo 1.9 dizel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 23:51 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 16:24 Vetura , Gjakovë

Fiat punto 1.6 turbo dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:29 Vetura , Gjakovë

pjes per fiat,lancia,alfa romeo

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 21:00 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 18:52 Vetura , Gjakovë

FIAT MAREA DIESEL 2.4 "KLIMA"

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 19:12 Vetura , Gjakovë

Fiat

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:46 Vetura , Gjakovë

Fiat

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim