Dje 12:55 Vetura , Gjakovë

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 09:11 Vetura , Gjakovë

Shitet dhe ndrohet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 22:45 Vetura , Gjakovë

Shitet dhe ndrohet

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 23:51 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 16:24 Vetura , Gjakovë

Fiat punto 1.6 turbo dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 08:28 Vetura , Gjakovë

Fiat Grande Punto 1.9 Multijet 131PS ?Ndrim?

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 22:29 Vetura , Gjakovë

pjes per fiat,lancia,alfa romeo

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 21:00 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 17:42 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Jan 16:49 Vetura , Gjakovë

Fiat punto

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 20:57 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat Punto 1.9 Diesel

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 19:09 Vetura , Gjakovë

Shes veturen per pjes

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 17:12 Vetura , Gjakovë

Fiat punto

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Dhj 17:27 Vetura , Gjakovë

Me Marreveshje

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Dhj 16:52 Vetura , Gjakovë

Me marrveshje

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Dhj 21:31 Vetura , Gjakovë

Fiat punto

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 10:32 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto 1.2-03

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 11:10 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto 1.2

2 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Krr 17:43 Vetura , Gjakovë

Fiat punto -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Krr 16:37 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 07:55 Vetura , Gjakovë

shitet fiat punto jtd

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 19:19 Vetura , Gjakovë

fiat punto

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 14:34 Vetura , Gjakovë

Fiat puntoo 1.9 d

890 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 15:59 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto -94

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:43 Vetura , Gjakovë

Shitet Fiat Punto 2003JTD 1.9dizell

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 16:40 Vetura , Gjakovë

Shes dhe boj ndrim

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 02:30 Vetura , Gjakovë

shes fiat punto 1.2 benzin 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 16:48 Vetura , Gjakovë

Shitet dhe nderrohet

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Jan 08:47 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 21:22 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Dhj 22:32 Vetura , Gjakovë

Fiat punto 14.benxin me klim ipo sa ardhen

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Nën 00:11 Vetura , Gjakovë

Shitje urgjente

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 23:50 Vetura , Gjakovë

Shitje urgjente

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 11:55 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto 1.2 benzin viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Tet 22:37 Vetura , Gjakovë

fiat punto 1.2 benzin viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Sht 09:20 Vetura , Gjakovë

Shiten

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Sht 22:51 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto 1.9 -03

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 23:18 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Gsh 16:19 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto benzin -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gsh 10:27 Vetura , Gjakovë

Fiat Punto -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Gsh 12:59 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim