16 Sht 17:51 Vetura , Gjakovë

Renault Espace

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 22:44 Vetura , Gjakovë

Ndrrim me gjip

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gsh 16:28 Vetura , Gjakovë

Renault Espace

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gsh 21:13 Vetura , Gjakovë

Renault Espace 2.2

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Krr 14:17 Vetura , Gjakovë

Renault Espace

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 21:07 Vetura , Gjakovë

reno

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 12:25 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura , barka dhe rimorkio.

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 14:57 Vetura , Gjakovë

Shitet vetura ne gjendje te rregullt pa ass nje ef

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 18:45 Vetura , Gjakovë

Renault

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Jan 22:18 Vetura , Gjakovë

Shesë Busin Renault Espace 2

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 17:42 Vetura , Gjakovë

Renault Espace 2.2 DCI

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gsh 20:59 Vetura , Gjakovë

Renault espace

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 20:12 Vetura , Gjakovë

espace 2.0 16V

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 19:35 Vetura , Gjakovë

RENAULT ESPACE 2.0 16 V

380 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Shk 11:56 Vetura , Gjakovë

reno espase

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 16:20 Vetura , Gjakovë

Reno espace

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 15:27 Vetura , Gjakovë

Shitet ose nderrohet Renault Espace

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 20:19 Vetura , Gjakovë

Renault

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim