Sot 22:18 Vetura , Gjakovë

Smart ForTwo Cabrio model 2006

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:18 Vetura , Gjakovë

Smart ForTwo 600cc 2001 ekstra i rujtun

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 20:03 Vetura , Gjakovë

smart sporte

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 15:08 Vetura , Gjakovë

Smart fortwo

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 10:25 Vetura , Gjakovë

U Shit flm merrjep Smart ForTwo full opcion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Krr 13:46 Vetura , Gjakovë

Shitet smarti

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 14:52 Vetura , Gjakovë

smart fortwo

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 13:46 Vetura , Gjakovë

Skoda Fabia 1.4 TDI Me dogan dhe Homologim

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 17:44 Vetura , Gjakovë

Smart 600cc

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 22:17 Vetura , Gjakovë

shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 20:57 Vetura , Gjakovë

Smart for four

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 14:14 Vetura , Gjakovë

Smart 600 cc I ardhur nga CH. Me Klim

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Jan 19:15 Vetura , Gjakovë

Fazli

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 17:37 Vetura , Gjakovë

Smart Forfour

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Tet 19:51 Vetura , Gjakovë

U Shit U Shit Flm Merr e Jep

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Gsh 16:10 Vetura , Gjakovë

Smart for two 0.8 cdi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Gsh 10:46 Vetura , Gjakovë

Smar fortwo 0.8 cdi

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Dhj 14:11 Vetura , Gjakovë

Smart

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Nën 19:39 Vetura , Gjakovë

SMART

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim