MAKINA , 166689
VENDBANIME , 62224
ELEKTRONIKA , 61793
TË TJERA , 15340
07 Dhj 14:40
Linku:
Banesa , Prishtinë

BANES ME QERA NË LAGJËN BREGU I DIELLIT

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 15:05
Linku:
Banesa , Prishtinë

Agjensioni "Zogu" leshon banesen me qera ne Qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Sot 22:19 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE BREG DILLIT TE AMBULLANTA

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 22:19 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA te rruga "B"

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:19 Banesa , Prishtinë

A14- Banesat në FushëKosovë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 22:19 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Breg t diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 22:19 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te rruga B 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:19 Shtëpi , Prishtinë

Q-17 Shtëpi me Qera në Tasligje 300€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 22:19 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Corsa 1.3 CDTI 04 -CH me dogan te paguar

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:19 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne DRAGODAN 300 EURO SUPER E MOBILUM

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 22:19 Banesa , Prishtinë

Q-16 Banesë e Pa Mobiluar me Qera në Emshir 450€

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 22:19 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 156 dizel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:19 Vetura , Gjilan

pjes per audii a6 dhe c4

300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim