MAKINA , 164726
VENDBANIME , 61642
ELEKTRONIKA , 61305
TË TJERA , 15143

Sot 15:39 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE LAGJE SPITALIT- PERTEJ ROYALIT^

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 15:39 Vetura , Ferizaj

Golf 6 Diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:39 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:39 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA ne Velani - Mobiljet e REJA --

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 15:39 Vetura , Pejë

VW Golf 2 benzin

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 Vetura , Drenas

Shitet golf 2

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:39 Vetura , Pejë

URGJENT Mercedes C200 diesel i qlajmrum

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:39 Vetura , Prizren

BMW 320D

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:39 Vetura , Fushë Kosovë

Passat

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:39 Vetura , Prizren

Audi A8 (S8 optik)

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:39 Banesa , Prishtinë

BANES per ZYRE ME QIRA N'QENDER TE REST. PISHA^

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 15:39 Banesa , Fushë Kosovë

Lëshoj Banesen me Qera në Fushë Kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 15:39 Vetura , Gjilan

Honday

1 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:39 Vetura , Prishtinë

Shes dhe ndrroj BMW 730 full extra

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim