25 Nën 16:47
Linku:
Vetura , Pejë

Shitet Autobusi

47 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000

Sot 16:49 Vetura , Prizren

Mercedes 190 dizel

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:25 Vetura , Vushtrri

MERCEDES 190 D I REGJISTRUAR -87

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:20 Vetura , Ferizaj

shes mercedesin 190 rks full

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 Vetura , Viti

Mercedes 190 1.9 Dizell 7 muj RKS

1 400 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Vetura , Gjakovë

Mercedes 190 Diesel 220 Cdi(Automatik)Me Klim

2 888 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:02 Vetura , Viti

Mercedes 190 -1992

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz 190

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:42 Vetura , Prishtinë

Mercedes 190 -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:42 Vetura , Vushtrri

mercdes 190

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz 190

2 333 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Vetura , Skenderaj

Mercedes 190 D

900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Vetura , Ferizaj

Mercedes E 1.8B -9muj Regjistrim.

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Vetura , Ferizaj

Shes Mercedes 190d -86

1 540 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:34 Vetura , Gjakovë

Mercedes 190

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1984
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:24 Vetura , Drenas

Mercedes 190 Dizell 1.9,viti 91,rks tetor 2017

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 Vetura , Prishtinë

mercedes 190

1 300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes 190 dizel

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:16 Vetura , Prishtinë

mercedes190 dizell

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:10 Vetura , Lipjan

Mercedes 190 dizel

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:06 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz 190d

2 690 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Vetura , Dardanë

Mercedes 190 2.5

4 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:22 Vetura , Prishtinë

Per Mercedes. Nr.195/65.R.15.Qmimi.150.Euro.

149 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:56 Vetura , Prishtinë

mercedes aclas esapo doganuar dhe e rigjistruar

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:44 Vetura , Besianë

Kamion dhe pumpe per naft

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:00 Vetura , Prizren

Mercedes 190 dizel

900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:14 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj mercedes 190 rks ndrrimi munshum

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 Vetura , Vushtrri

Mercedes 190 Dizel RkS 10 muj NDRIM

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:09 Vetura , Vushtrri

Gomat te Reja komplet me Bandasha

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:17 Vetura , Drenas

Vito t4 sprinter lt iveco

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:54 Vetura , Gjilan

MERCEDES 190 1.8

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:00 Vetura , Vushtrri

SHITET MERCEDESI 190 - RKS 6 MUJ

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 Vetura , Dardanë

mercedes 190

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:40 Vetura , Prizren

Mercedes disel i qlajmrun

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:13 Vetura , Ferizaj

Mercedes 190 Benzin Plin RSK 3 Muaj Bejm Ndrrim

1 250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:03 Vetura , Gjakovë

Mercedes 190 2,5 Automatik

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:03 Vetura , Prishtinë

Benz

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:59 Vetura , Prishtinë

Mercedes 190 dizell vp 88

1 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:31 Vetura , Drenas

Shitet dhe ndrrohet

650 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 Vetura , Gjilan

Mercedes 190 2.5 -86

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes 190 benzin

Viti: 1983
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 15:59 Vetura , Prishtinë

shes mercedes-benz 190 dizel 1988

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:59 Vetura , Besianë

shes mercedes-benz 190 dizel 1988

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:32 Vetura , Gjilan

mercedes 190

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:27 Vetura , Mitrovicë

MERCEDES 190 DIZELL.

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:19 Vetura , Besianë

Mercedes,190,d automatik

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:07 Vetura , Ferizaj

Mercedes 190

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:19 Vetura , Pejë

M.190

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:38 Vetura , Fushë Kosovë

U shit nga Albert dobreva BABA

420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 10:02 Vetura , Prishtinë

Mercedesin 190 Diesel -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:49 Vetura , Drenas

Mercedes 190---- 1 vit RKS bejm ndrrim!!

1 800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim