10 Jan 15:36 Dyqane dhe Trafika , Gjilan

Furra me Qira

700 EUR / muaj

02 Tet 23:15 Dyqane dhe Trafika , Gjilan

Lokal me qera

500 EUR / muaj

Në fillim