29 Nën 12:18 Dyqane dhe Trafika , Gjilan

Dyqan

500 EUR

02 Tet 23:15 Dyqane dhe Trafika , Gjilan

Lokal me qera

500 EUR / muaj

02 Tet 17:43 Dyqane dhe Trafika , Gjilan

Furra me Qira

700 EUR / muaj

Në fillim