Sot 22:35 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:30 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa te Plisi

Numri i dhomave: 3
Sot 22:27 Banesa , Gjilan

Banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:20 Banesa , Gjilan

2 Banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:19 Vetura , Gjilan

pjes per audii a6 dhe c4

300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:18 Vetura , Gjilan

Ushit Nga Topanica E Gzoft Pronari I Ri

2 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:18 Shtëpi , Gjilan

shtepia ne shitje

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Sot 22:18 Vetura , Gjilan

Shitet Kombi Reno Trafik 1.9 DTI viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:10 Vetura , Gjilan

Peugeot 207 1,4 hdi 06

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:09 Vetura , Gjilan

Audi 2.7 TDI Automatik V.p2006 Me Zvicres

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Vetura , Gjilan

Golf 4 1.9 TDI V.p2003 Me Dogan Pagume

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Vetura , Gjilan

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV M+PA DOGAN -KESH

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 Vetura , Gjilan

Opel Corsa B 1.4 16V Klima I Zvicres

640 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 21:56 Vetura , Gjilan

Megane 1.6 benz,rks,klim,abs,central,tip-top...02.

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:56 Vetura , Gjilan

Shitet fiat punto 1.2 benxin 2005 i sapoardhur

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:54 Banesa , Gjilan

banesa lagjia iliria kamnik

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:53 Vetura , Gjilan

Opel Corsa 1.7 DI 03

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:53 Vetura , Gjilan

Ford fokus 2,0 tdci automatic CH 2010

3 890 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim