Sot 12:16 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:12 Vetura , Gjilan

VW Golf 5 1.9 tdi 6 shpejtesi

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Shtëpi , Gjilan

Stanishor shtepi shitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 12:11 Vetura , Gjilan

BMW X5 30D

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:10 Vetura , Gjilan

Shes Citroen Kombi 2010 i sapo ardhur nga zvicra

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Vetura , Gjilan

VW GOLF 4 TDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:08 Vetura , Gjilan

BMW 520 BENZIN/PLIN RKS 6 MUJ *LIKUR* TIP TOP

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:05 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes benz c240 benzin

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:04 Vetura , Gjilan

Limozin per ahengje dhe dasma

2 900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:01 Vetura , Gjilan

Shes Opel disel 2005 i sapo ardhur nga zvicra

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:01 Vetura , Gjilan

Audi A2 1.2 tdi Automatic -03

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:52 Vetura , Gjilan

Bmw 328i ne shitje

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Shtëpi , Gjilan

SHTEPIA NE GJILAN (qytet)

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:49 Vetura , Gjilan

Urgjent urgjent golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:47 Vetura , Gjilan

Renault laguna 2001 regjistrim 6 shpejtsi 1.9 dci

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:42 Vetura , Gjilan

PASSAT FULL EXTRA - 1 VIT RKS 2003

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Vetura , Gjilan

RENAULT LAGUNA / FULL EXTRA *KLIM* RKS 8 MUJ /2004

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim