Sot 21:24 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:22 Vetura , Gjilan

Polo 1.4 Benzin viti 99

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:22 Banesa , Gjilan

BANESE PREJ 59M2

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:19 Vetura , Gjilan

VW Passat 3c Highline 2.0 TDI (DSG) 170PS 16V

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 Vetura , Gjilan

Limozin per ahengje dhe dasma

2 900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:10 Banesa , Gjilan

Banesa në shitje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 21:10 Banesa , Gjilan

Banesa në shitje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 21:06 Vetura , Gjilan

Jetta 1.6 TDI viti prodhimit 89

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:54 Shtëpi , Gjilan

shitet shtepia

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 20:51 Vetura , Gjilan

Audi a4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47 Vetura , Gjilan

Shitet škoda 1.9 diesel 74kw

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:46 Vetura , Gjilan

shiten pjes audi 90

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:45 Vetura , Gjilan

Audi 90 benzin+gaz -89

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:42 Vetura , Gjilan

Urgjent urgjent golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim