Sot 22:49 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:49 Vetura , Gjilan

bmw

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:42 Vetura , Gjilan

Mercedes diesel

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:41 Vetura , Gjilan

Jetta 1.6 TDI viti prodhimit 89

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:40 Vetura , Gjilan

bmw

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:40 Vetura , Gjilan

Kia Sportage

2 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:30 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa te Plisi

Numri i dhomave: 3
Sot 22:27 Banesa , Gjilan

Banes me qera

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 22:20 Banesa , Gjilan

2 Banesa

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 22:19 Vetura , Gjilan

pjes per audii a6 dhe c4

300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:18 Vetura , Gjilan

Ushit Nga Topanica E Gzoft Pronari I Ri

2 150 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:18 Shtëpi , Gjilan

shtepia ne shitje

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Sot 22:18 Vetura , Gjilan

Shitet Kombi Reno Trafik 1.9 DTI viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:10 Vetura , Gjilan

Peugeot 207 1,4 hdi 06

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:09 Vetura , Gjilan

Audi 2.7 TDI Automatik V.p2006 Me Zvicres

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Vetura , Gjilan

Golf 4 1.9 TDI V.p2003 Me Dogan Pagume

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:09 Vetura , Gjilan

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV M+PA DOGAN -KESH

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 Vetura , Gjilan

Opel Corsa B 1.4 16V Klima I Zvicres

640 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim