Sot 21:34 Vetura , Gjilan

Mercedes sprinter-shes ose boj ndrrim me vetur

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:34 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:33 Vetura , Gjilan

Vectra 2.0 Benzin Plin rks 6 Muj vp 1990

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:31 Vetura , Gjilan

Citroen jumper(kombi) i sapo ardhur ng zvicra

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:31 Vetura , Gjilan

Golf 3 1.9 Dizel Rks 9 Muj

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:30 Vetura , Gjilan

toyota 4runner

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:28 Vetura , Gjilan

Honday

1 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:24 Vetura , Gjilan

Limozin per ahengje dhe dasma

2 900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:22 Vetura , Gjilan

Opel Vectra B 2.0

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:22 Vetura , Gjilan

PEZHO 206 VITI 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:22 Shtëpi , Gjilan

Shtepi prej 100m2 ne Gjilan

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 21:21 Vetura , Gjilan

fiat punto

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:18 Vetura , Gjilan

Skoda fabia 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Vetura , Gjilan

Kia Sportage

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:06 Vetura , Gjilan

VECTRA C DIZELL AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:00 Vetura , Gjilan

Opel corsa rks 04.2017

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:54 Banesa , Gjilan

BANESE PREJ 59M2

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:49 Vetura , Gjilan

Ford fokus 2,0 tdci automatic CH 2010

3 890 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim