Sot 20:01 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 19:57 Vetura , Gjilan

Astra

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:56 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT + AKSIDENT

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:56 Vetura , Gjilan

golf 4

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:55 Vetura , Gjilan

B Clas 180 CDI AUTOMATIK TIPTRONIK

9 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrrohet Mercedes e220

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:47 Vetura , Gjilan

BMW X5 30D

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:43 Vetura , Gjilan

Mercedes 124 Diesel - 1 vit regjistrim

1 990 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:42 Vetura , Gjilan

Mini Cooper One 1.6, mundësi ndrrimi.!!

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 Vetura , Gjilan

RENAULT LAGUNA / FULL EXTRA *KLIM* RKS 8 MUJ /2004

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 Vetura , Gjilan

Shitet motori 1.6 benzin xsi

250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:38 Vetura , Gjilan

Audi A3 S-LINE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:37 Vetura , Gjilan

Opel Astra 1.6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim