Sot 17:32 Vetura , Gjilan

VW Passat 3 C 2005 RKS NDRIM NUK BOJ

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Banesa , Gjilan

banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:32 Shtëpi , Gjilan

banesa

Numri i dhomave: 4
Sot 17:32 Banesa , Gjilan

banesa gjilan

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:32 Banesa , Gjilan

Banesa ne Gjilan

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 17:32 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 17:31 Banesa , Gjilan

Banesa kati 5 ne qender Gjilan

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 17:31 Vetura , Gjilan

Limozin per ahengje dhe dasma

2 900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:31 Vetura , Gjilan

WV T4 Kombi 2.4 Diesel 9 ulese

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 Vetura , Gjilan

Peugeot 307 1.4 Dizel

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim