Sot 21:40 Vetura , Gjilan

Audi a4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 Vetura , Gjilan

Jetta 1.9 Turbo Dizel Rks 5 Muj vp 1992

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:35 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:34 Vetura , Gjilan

VW Lupo 1.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:32 Vetura , Gjilan

Opel Astra FaceLIFT - 1.3 CDTI ecoFLEX 1Vit RKS-08

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:31 Vetura , Gjilan

Megane 1.6 benz,rks,klim,abs,central,tip-top...02.

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:26 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa 3+1 110m2 e gatshme per banim

520 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 21:22 Vetura , Gjilan

Polo 1.4 Benzin viti 99

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:22 Banesa , Gjilan

BANESE PREJ 59M2

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:19 Vetura , Gjilan

VW Passat 3c Highline 2.0 TDI (DSG) 170PS 16V

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 Vetura , Gjilan

Limozin per ahengje dhe dasma

2 900 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim