S-modele , 6
TT , 1
100 , 19
200 , 3
80 , 129
90 , 12
A1 , 3
A2 , 7
A3 , 34
A4 , 109
A5 , 11
A6 , 76
A7 , 2
A8 , 9
Allroad , 2
Coupé , 2
Q3 , 1
Q5 , 4
Q7 , 10
QUATTRO , 1
R8 , 2
TT , 4
Sot 08:28 Vetura , Gjilan

Bejm transportin e veturav prej gjermanies

680 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:50 Vetura , Gjilan

Audi Q7 3.0 TDI Facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:19 Vetura , Gjilan

Shes dritaret per shtepi dimensionet standard

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 18:20 Vetura , Gjilan

Audi c4 baj ndrrim me audi 80 ose golf2

1 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:29 Vetura , Gjilan

AutoCenter

15 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:17 Vetura , Gjilan

shes audi A4

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:00 Vetura , Gjilan

Shes audi A4 tdi me motor 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:59 Vetura , Gjilan

Shes audi A4

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:57 Vetura , Gjilan

Shes audi A4 1.9 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:58 Vetura , Gjilan

Audi A8 4.2 V8 Quattro RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Vetura , Gjilan

Audi S8 4.2 V8 RKS - Facelift

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 22:59 Vetura , Gjilan

SHITEN BICIKLETAT

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 22:24 Vetura , Gjilan

audi A4 300 kubik

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 19:21 Vetura , Gjilan

shitet audia 100

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
23 Mar 16:49 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 12:30 Vetura , Gjilan

Audi a8 3.0 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 11:17 Vetura , Gjilan

AUDI A6 2.7 TDI RKS S LINE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 20:52 Vetura , Gjilan

Shes audi a4 2.7 dizell 044 320 184

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 18:09 Vetura , Gjilan

Shes Audi A3 TDI 05 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:41 Vetura , Gjilan

Vetur per invalid

1 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 14:31 Vetura , Gjilan

shiten paisjet muzikore

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 14:30 Vetura , Gjilan

shitet migrofoni

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 14:27 Vetura , Gjilan

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 13:13 Vetura , Gjilan

shiten pjese per audi A6 2.5 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 00:12 Vetura , Gjilan

SHES OSE NDRROJ AUDIN 80 1.6 DIZELL RKS 18 7 2017

Viti: 1991
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Mar 21:00 Vetura , Gjilan

Audi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 17:56 Vetura , Gjilan

Shitet audia

1 280 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:55 Vetura , Gjilan

Shitet audi a4 avant diesel 2.0 viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 11:04 Vetura , Gjilan

Audi

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:46 Vetura , Gjilan

Audi

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 19:07 Vetura , Gjilan

Shitet Audi A4 1.9TDI MANUEL Karavan

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 16:05 Vetura , Gjilan

Pikado magic dart 5 modeli ma i ri

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 16:03 Vetura , Gjilan

Shitet-Ndrrohet RKS 7 muaj Dizell 4.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 01:20 Vetura , Gjilan

Shitet Audi A6 Quattro 3.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A6

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 10:18 Vetura , Gjilan

Audi A4

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 17:07 Vetura , Gjilan

Audi A5 2.7

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 11:28 Vetura , Gjilan

Audi A4 Tdi 2.0 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 09:13 Vetura , Gjilan

Pjes per audi a6

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 15:08 Vetura , Gjilan

Rent A car KORRA 044 77 88 33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Mar 10:17 Vetura , Gjilan

Audi

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 21:21 Vetura , Gjilan

Audi 80 B4, 1.9TDI

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:09 Vetura , Gjilan

audi 80

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 15:31 Vetura , Gjilan

AUDI Q7 -15

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
14 Mar 12:17 Vetura , Gjilan

shitet audi s8

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 10:27 Vetura , Gjilan

Audi Q5 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 11:02 Vetura , Gjilan

Renta car

25 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 23:51 Vetura , Gjilan

Audi A4

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Mar 16:26 Vetura , Gjilan

Punojm. punë nga keramika dhe parceloni

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim