Accord , 7
Civic , 4
HR-V , 2
Prelude , 1
Shuttle , 2
Sot 14:19 Vetura , Gjilan

Honda Civic EX 2004 1.7 v-tech Benzin

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 14:54 Vetura , Gjilan

Honda accord

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Pri 16:12 Vetura , Gjilan

Shitet honda

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:26 Vetura , Gjilan

Honda

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 21:07 Vetura , Gjilan

shitet vetura tip-top

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 04:01 Vetura , Gjilan

Honda 1.6 benzin - 4x4

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 19:55 Vetura , Gjilan

Honda Accord me tabela te Zvicres

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 11:15 Vetura , Gjilan

Honda Accord benzin

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gsh 19:40 Vetura , Gjilan

honda

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 15:35 Vetura , Gjilan

Honda Civic -85

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 21:15 Vetura , Gjilan

Honda Civic -89

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 21:39 Vetura , Gjilan

Honda Shuttle Rks 8 Muj -00

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:45 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrohet

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 14:07 Vetura , Gjilan

Shes veture

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Dhj 19:15 Vetura , Gjilan

Honda shuttle

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim