27 Nën 20:21 Vetura , Gjilan

Shes

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Qer 20:00 Vetura , Gjilan

Shitet honda

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:45 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrohet

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 14:07 Vetura , Gjilan

Shes veture

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim