H2 , 5
H3 , 1
10 Mar 11:48 Vetura , Gjilan

Ne i Blejm Veturat me Aksident Bllokume dhe Defekt

7 880 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Dhj 01:24 Vetura , Gjilan

Hummer H2

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Gsh 16:20 Vetura , Gjilan

Renta Car KACULI

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 20:25 Vetura , Gjilan

Shitet Hummeri H3

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Tet 15:57 Vetura , Gjilan

hummer h2

18 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 08:39 Vetura , Gjilan

hummer h2

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim