Sot 19:36 Vetura , Gjilan

SHITET OSE NDRROHET

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:10 Vetura , Gjilan

Kia Sportage

2 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 20:19 Vetura , Gjilan

Kias sportage 2.0 TDI

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 08:37 Vetura , Gjilan

Kia Sportage 4×4 tdi rks tip top

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 13:47 Vetura , Gjilan

Kia Sportage

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Shk 16:12 Vetura , Gjilan

Kia Sportage

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 21:39 Vetura , Gjilan

Kia sportage

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Jan 17:18 Vetura , Gjilan

Kia sportage

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Jan 23:53 Vetura , Gjilan

kia 2.0 dizel 200

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 20:34 Vetura , Gjilan

Kia sportage

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Nën 09:35 Vetura , Gjilan

Shes Kia Sportage diesel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Krr 15:26 Vetura , Gjilan

Shes moto dhe nje kia

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 14:00 Vetura , Gjilan

Kia Sportage ne gjendje shum te mir 2.0Naft -02

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 22:54 Vetura , Gjilan

Kia Sportage

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim