Sot 20:01 Vetura , Gjilan

Shiten Pjeset per SAAB 9-5 dhe SAAB 9000

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 13:59 Vetura , Gjilan

Shitet Saab 95 2.3t

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim