240 , 4
440 , 1
850 , 1
S40 , 3
S60 CC , 1
V50 , 4
V70 , 1
XC 60 , 1
XC 90 , 1
19 Pri 23:07 Vetura , Gjilan

Volvo xc60

15 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 15:55 Vetura , Gjilan

Autobus

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 13:46 Vetura , Gjilan

Autobus

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:20 Vetura , Gjilan

Shitet Kontinjeri

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 07:42 Vetura , Gjilan

VOLVO V50 2.0D

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:50 Vetura , Gjilan

Volvo S40 2.0 D

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 19:48 Vetura , Gjilan

Volvo v50 -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 11:51 Vetura , Gjilan

Shitet urgjent volvo

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Dhj 18:45 Vetura , Gjilan

Volov

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 21:18 Vetura , Gjilan

Shes Volvo V50

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Dhj 21:23 Vetura , Gjilan

Volvo V50 1.6

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 11:58 Vetura , Gjilan

Shitet volov

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 15:35 Vetura , Gjilan

Shitet ose bejm dhe ndrrim qmimi sipas marrveshjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Qer 18:47 Vetura , Gjilan

Shitet volvo 2.5 benzin plin plini ne dizne

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 19:49 Vetura , Gjilan

Volvo S40 dizel -99

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 12:22 Vetura , Gjilan

Shitet iveco 35.8

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 14:21 Vetura , Gjilan

volvo xc90 benizin

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 00:08 Vetura , Gjilan

Volvo 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Gsh 06:31 Vetura , Gjilan

Volvo S40

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim