Sot 06:02 Vetura , Prishtinë

SHES VETUREN GJIP - VOLVO- 2006 ch

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:02 Vetura , Rahovec

BLEJM VETURA PA DOGAN (AUDI-BMW-MERCEDES) 24h

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:01 Vetura , Prishtinë

AUTO (AVANGARDE) BLEJM VETURA TARGA TË HUJA ��

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:01 Vetura , Prishtinë

!!BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DHE PA DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:00 Vetura , Fushë Kosovë

Auto24.ks Blejm vetura Mercedes Bmw VW Audi

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 05:57 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 TDI

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:56 Vetura , Ferizaj

VW Golf 5 1.9 TDI

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:56 Vetura , Ferizaj

VW Golf 4 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:56 Vetura , Ferizaj

VW Golf 5 Sportline

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:56 Vetura , Drenas

Blejm Verura dhe AutoPjese. Bmw635 335

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:56 Vetura , Ferizaj

VW Passat 1.9 TDI

3 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:55 Vetura , Ferizaj

Mercedes C 220

8 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:55 Vetura , Pejë

Makin Luksoze per Dasma Ahengje te ndryshme

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:55 Vetura , Ferizaj

Audi A3 1.9 TDI

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 05:55 Vetura , Ferizaj

Audi A3 2.0 TDI

7 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:55 Vetura , Gjakovë

MERCEDES ML 400 CDI 21.12. -03

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:54 Vetura , Gjakovë

LINCOLN MAKIN LOKSOXE OER AHENGJE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:54 Vetura , Pejë

MERCEDES ML400 -03

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:54 Vetura , Ferizaj

Citroen C5 1.6 HDI-08

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:54 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.7-CDTI

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:53 Vetura , Ferizaj

VW Golf 6 2.0 TDI

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:47 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Fiesta 1.4 Ndrrimi i mundshum

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 05:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes 190 viti prodhimit 1991

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:46 Vetura , Fushë Kosovë

VW Passat 1.8 Ndrrimi i munshum

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:04 Vetura , Ferizaj

Opel Meriva 1.7 DTI 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim