Dje 23:31
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shes Volvo Xhip XC90 D5 AWD

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 07:28
Linku:
Vetura , Gjilan

touran

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 20:10
Linku:
Vetura , Gjilan

T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 16:06 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24h��BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT 24h

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:06 Vetura , Ferizaj

MERCEDES B 200 CDI AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 2.0 SDI 2007

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Vetura , Vushtrri

BMW 120D SHUM E RUJTNE FULL EKSTRA

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

pezho 1.9 dizell regjistrim 28.04.2018

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:06 Vetura , Ferizaj

OPEL ASTRA 1.7 CDTI I DOGANUAR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:06 Vetura , Vushtrri

AUDI A5 DIZEL 2.7 TDI AUTOMATIK RKS OSE NDRROJ

12 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

TOUAREG 3.0 TDI INDIVIDUAL 240PS

27 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:06 Vetura , Vushtrri

OPELL VECTRA GTS 2.2 DTI

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

Bmw X6 3.0d xdrive rks 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Vetura , Lipjan

BMW 730d

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Vetura , Ferizaj

VW Golf 2

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:05 Vetura , Prishtinë

CITROEN C5 3.0 HDI EXLUSIVE FULL EXTRA AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Vetura , Prizren

Jeep

2 800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Vetura , Ferizaj

VW Polo Cross 1.6 TDI , Full extra

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:05 Vetura , Lipjan

Renault Kangoo 1.6 Benzin 4x4

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:05 Vetura , Vushtrri

FIAT IDEA 1.3 JTD SHUM I RUJTUN

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:05 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA 1.4 B AUTOMATIK 1997

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 1.6 TURBO BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:05 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 4 TDI 2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05
Linku:
Vetura , Besianë

Passat 3c DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 Vetura , Prishtinë

Passat

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:05 Vetura , Prishtinë

Audi A5 S-Line Quatro

17 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 Vetura , Fushë Kosovë

Vw Caddy 1.9 SDI Me Dogan 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura , Lipjan

Ford fusion 1.4 Tdci

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

mini coper regjistrim 18.07.2018

3 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA 1.4 BENZIN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 2.0 TDI SPORT BACK

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK LEKUR SAPOARDHUR CH����

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA SPORT 1.4b DOGANA PAGUAR CH����

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

SHES BMW 730 d

13 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Vetura , Gjakovë

VW GOLF 1.9 TDI PACIFIK IPO SA DOGANUAR DHE REGJIS

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:04 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:04 Vetura , Ferizaj

W JETTA 2.0 TDI I DOGANUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 PLURIEL CABRIOLET 1.4 HDI 2005 148.000

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:04 Vetura , Lipjan

Zafira *Ndrrim*

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:04 Vetura , Prishtinë

Shes Hyndai santafe 2.2 dizell

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:04 Vetura , Lipjan

shkoda roomster

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 512 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:03 Vetura , Ferizaj

VW Golf 5 1.9 TDI ( Rks 02.2018)

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa C

3 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:03 Vetura , Lipjan

VW Golf 4

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim