07 Dhj 07:40 Skuter , Pejë

shitet dhe ndrrohet

Viti: 2008
06 Nën 08:13 Skuter , Prishtinë

Shes skuterin

450 EUR

Viti: 2008
26 Tet 15:24 Skuter , Gjilan

Mondial 150 kb

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
03 Maj 17:01 Skuter , Prishtinë

shitet

Viti: 2016
28 Gsh 22:42 Skuter , Vushtrri

Mondial

Viti: 2008
25 Krr 15:22 Skuter , Prishtinë

Grand skuter 150cc

370 EUR

Viti: 2008
25 Maj 12:49 Skuter , Viti

Skuter 150 kubik

300 EUR

Viti: 2007
27 Pri 20:59 Skuter , Besianë

Skuter

330 EUR

Viti: 2008
31 Gsh 10:50 Skuter , Rahovec

Motori

400 EUR

Viti: 2008
07 Gsh 23:46 Skuter , Vushtrri

Mondial 150 cc

350 EUR

Viti: 2008
Në fillim