Dje 21:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Grepi

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:50 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Grepi

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Grepi

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:43 Vetura , Prishtinë

Shitet Grepi

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 05:19 Vetura , Prishtinë

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 19:26 Vetura , Gjilan

Pollo

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Pri 18:44 Vetura , Prizren

iveco

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 22:41 Vetura , Prishtinë

shitet

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 11:47 Vetura , Ferizaj

Shes

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Jan 13:10 Vetura , Prishtinë

Shiteet

200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 17:17 Vetura , Drenas

Rimorkio

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 21:15 Vetura , Besianë

Shes zerime

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 21:23 Vetura , Besianë

Shes zgjerime

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 20:26 Vetura , Viti

goma

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 16:41 Vetura , Klinë

Investo pak dhe fito shum

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gsh 12:01 Vetura , Skenderaj

shes golf 2

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 21:26 Vetura , Prishtinë

U SHIT FLM

42 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Mar 23:25 Vetura , Kaçanik

Acura TL

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 14:27 Vetura , Besianë

WV T4 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 21:22 Vetura , Vushtrri

u shit flm merr jep

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Gsh 08:50 Vetura , Vushtrri

Fellne

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim