23 Pri 16:24 Vetura , Drenas

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 16:25 Vetura , Ferizaj

Punojm obore bashqe me freza

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 15:52 Vetura , Mitrovicë

Yberdek

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 14:57 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 4

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Dhj 20:32 Vetura , Pejë

kerr

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 19:43 Vetura , Prizren

Dyneka

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 18:49 Vetura , Ferizaj

VW Jetta -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 19:13 Vetura , Lipjan

shes nisan

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gsh 22:03 Vetura , Lipjan

Golf 2

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 22:33 Vetura , Drenas

Klush Dhelpres

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 18:40 Vetura , Ferizaj

Rimorkio

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 14:31 Vetura , Kastriot

shij gombin shumm i mir

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 21:09 Vetura , Gjilan

kiosk

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 18:08 Vetura , Ferizaj

sammsung S2

65 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 21:06 Vetura , Prishtinë

FELLNE DHE GOMA

370 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Jan 22:27 Vetura , Ferizaj

Elektromotorri

50 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim