Dje 20:57 Vetura , Ferizaj

Laminat edhe dyr

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 14:55 Vetura , Drenas

kastofon

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 13:01 Vetura , Drenas

Rover

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 12:35 Vetura , Pejë

Kawasaki Road Star 1700 cc New York Style

9 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 11:47 Vetura , Mitrovicë

kryt e motorrit 1.9 td viti 95

60 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 09:55 Vetura , Besianë

SPOJLER PER SEAT POLO

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 10:35 Vetura , Gjilan

NGJYROSJE VETURA & FELLNE & POLIR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 18:12 Vetura , Prishtinë

dritare vetem85€ me kiper trediktuna

85 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Mar 12:59 Vetura , Ferizaj

corsa me garanci

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Shk 22:38 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 845 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 08:05 Vetura , Fushë Kosovë

shes golf2. 1.6 dizell

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 20:42 Vetura , Therandë

golf 4

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 14:57 Vetura , Pejë

FM-HIFI-TUNING-STORE

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 13:30 Vetura , Kaçanik

kerr

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 19:34 Vetura , Therandë

qen i sharrit shum luftar

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 21:32 Vetura , Malishevë

muzik

170 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Dhj 13:23 Vetura , Prizren

kuk origjinale per golf 6

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 23:41 Vetura , Prishtinë

rimorkio

250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 20:12 Vetura , Drenas

shes gumat 20.55,16

85 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 17:48 Vetura , Ferizaj

shitet golf 2

270 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 12:14 Vetura , Malishevë

Shes fellne 540 ero

540 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 14:31 Vetura , Ferizaj

shitet vitrina me ftofje

289 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Nën 18:20 Vetura , Artanë

kjnbkhnklkjlkj;lk

5 655 656 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 17:48 Vetura , Gjilan

RENT A CAR - ARDIANI - GJILAN - 049 999 994

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 18:13 Vetura , Ferizaj

Shiten bojler + kada

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 15:16 Vetura , Skenderaj

Shes Prokolicen.....

160 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 01:53 Vetura , Prishtinë

fellne

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 18:16 Vetura , Ferizaj

Fellne 19 per audi dhe mercedes

600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 16:03 Vetura , Lipjan

shes TV

150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gsh 20:23 Vetura , Pejë

fellne

230 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gsh 20:59 Vetura , Mitrovicë

blej vetura me denim rks dhe defekt

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Gsh 21:54 Vetura , Mitrovicë

Aparat per te Shurdher

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Krr 23:49 Vetura , Kastriot

VW Golf 4 -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Krr 23:48 Vetura , Klinë

Rimorkio veture

260 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 19:31 Vetura , Gjilan

Shes Motorr

120 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 13:46 Vetura , Lipjan

boj ndrrim me vetur

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 00:27 Vetura , Prishtinë

Xhirime per dasma dhe ahengje

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 19:24 Vetura , Ferizaj

pllugji

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 09:41 Vetura , Malishevë

shes

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
19 Shk 12:27 Vetura , Gjilan

SHES TV. VIDEOCON SI IRI PAK IPERDORT 6 MUAJ

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Dhj 13:34 Vetura , Klinë

Shperndars interneti

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 12:15 Vetura , Prishtinë

Fellne 16

220 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 08:07 Vetura , Gjilan

Pioner

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim