4C , 17
8C , 17
Alfa 145 , 71
Alfa 146 , 53
Alfa 147 , 286
Alfa 149 , 4
Alfa 155 , 11
Alfa 156 , 188
Alfa 159 , 36
Alfa 164 , 7
Alfa 166 , 65
Alfa 33 , 3
Alfa 90 , 1
Alfetta , 1
Brera , 3
Giulietta , 2
GT , 13
GTV , 5
Junior , 1
MiTo , 1
RZ/SZ , 1
Spider , 6
Sot 09:08 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 147 disell viti 2003

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:53 Vetura , Mitrovicë

Alfa Romeo 166 jtd

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:01 Vetura , Fushë Kosovë

Shes dhe ndrroj Alfa Romeo-(2003) dizel

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:36 Vetura , Prishtinë

shes pjese per alfa 156 1.9 jtd

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:42 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 100-400

230 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:01 Vetura , Prishtinë

Alfa romeo 147 viti 2007 facelift JTDm 120 PS

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:50 Vetura , Burim

Shes studjon esapo ardhun nga jasht

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:47 Vetura , Burim

Shes sharren e dores me shabllom

55 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:44 Vetura , Kastriot

Alfa romeo 1.9 jtd e sapo ardhun nga zvicrra

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 Vetura , Gjilan

Alfa Romeo 147 1.9 16v JTD 6 shpesi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:33 Vetura , Prishtinë

ALFA ROME 147 RKS 2001

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:30 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:20 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 147 1.6 16V Ndrrimi Mundshem

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:19 Vetura , Viti

Shitet Maqina per Regullinim e kokave Timonit

3 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 13:51 Vetura , Lipjan

Shitet dhe ndrrohet Alfa Romeo 145

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:42 Vetura , Lipjan

alfa romeo benzin 3.0 v6 24v rks muin10 2017

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:54 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO 159

5 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:28 Vetura , Pejë

ALFA 147.1.6 BENZIN SHITET NDROHET.REGJ.NI VIT

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:51 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO 147

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:13 Vetura , Ferizaj

Dyer Per Garazha ALIUDOORS

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Qer 20:08 Vetura , Mitrovicë

Blej Vetura Rks Pa Dogan Defekt ndeshje Bllokume

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 20:07 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Rks Defekt Aksident Pa Dogan E tjj

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 15:52 Vetura , Prishtinë

Shitet-Ndrrohet Alfa Romeo 147 1.9JTD RKS 1 vit

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 10:53 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 159 2.4 Jtdm

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 09:48 Vetura , Gjilan

NDRROJ SHES LLAPTOPIN ME GOMA OSE EDHE ME DRU

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 09:04 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 156 JTD 1.9 RKS deri me 24.02.2018

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Qer 01:30 Vetura , Gjilan

Alfa romeo 156 1.9 jtd viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 23:52 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 20:43 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

8 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 19:23 Vetura , Pejë

Alfa Romeo 145 1.9 disel me klim me mundesi ndrrim

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Qer 18:51 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 156 JTD 1.9 RKS

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Qer 15:16 Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

5 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 14:42 Vetura , Klinë

___ BLEJM VETURAT ME DEFEKTE DHE PA DOGANUARA VW _

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 14:20 Vetura , Lipjan

I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKT VW BMW AUDI

48 888 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Qer 10:45 Vetura , Besianë

Alfa Romeo 156 1.9jtd

1 799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 12:54 Vetura , Kaçanik

Shiten pjes per Alfa romeo 1,6/ 16w

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 12:54 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo 1.6 / 147 benzin per pjes

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 12:54 Vetura , Prishtinë

Pjes per Alfa romeo 1,6/ 16w ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 11:49 Vetura , Mitrovicë

ALFA ROMEO tip top, BEJM EDHE NDRIM

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 01:13 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo GTV -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 01:13 Vetura , Vushtrri

Alfa Romeo GT 2.0 JTS

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Qer 19:13 Vetura , Gjilan

Alfa romeo 156 1.9 jtd

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 18:04 Vetura , Gjilan

Alfa

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Qer 16:03 Vetura , Prishtinë

Fiat alfa romeo 156

2 180 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 16:33 Vetura , Lipjan

Renault Megane 1.9 dci

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 23:49 Vetura , Besianë

Alfa Romeo 159

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 23:35 Vetura , Prishtinë

Pjes Per Golf 4

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 22:45 Vetura , Besianë

Motor 1.6 benzin per Polo 1998

200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Qer 22:28 Vetura , Prizren

Alfa Romeo 156 dizel

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim