15 Pri 07:25 Vetura , Prizren

ME POROSI

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Jan 23:42 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJ KERRE LLOJ

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 08:22 Vetura , Gjilan

SHES TV VIDEOKON DHE NDRROJ MENEJSEND

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 11:56 Vetura , Pejë

Hasky

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim