21 Pri 10:56 Vetura , Besianë

shes 4 Goma 17-she

35 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 10:54 Vetura , Besianë

Shitet Kampshtepiz extra e rujtun

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 19:46 Vetura , Prishtinë

Mjedrrat jan Blliz dhe pollk

18 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 14:46 Vetura , Besianë

Kamion Mercedes me ftohje (frigo)

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Pri 17:00 Vetura , Vushtrri

bmw

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 21:53 Vetura , Drenas

Blers serjoz

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 22:47 Vetura , Vushtrri

Atego 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 19:27 Vetura , Drenas

goma 16c 195-75 25€

25 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 09:31 Vetura , Prishtinë

Paisje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim