Sot 21:30
Linku:
Vetura , Lipjan

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO

12 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Krr 14:04
Linku:
Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA. PA DOGAN Me DEFEKTE. DHE ME RKS

1 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 21:30
Linku:
Vetura , Lipjan

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO

12 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:36 Vetura , Lipjan

AUDI A7 3.0 TDI..QUATRO..2011...FULL

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:19 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO24____Blejm Vetura me Defekt dhe Ndeshje 24h✔️

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:30 Vetura , Prishtinë

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Krr 14:04 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA. PA DOGAN Me DEFEKTE. DHE ME RKS

1 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Krr 11:08 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA. PA DOGAN Me DEFEKTE. DHE ME RKS

1 777 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Krr 12:17 Vetura , Prishtinë

Audi A7 Sportback 3.0TDi Quattro

23 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Krr 17:33 Vetura , Gjakovë

AUDI A7

31 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Krr 11:14 Vetura , Prishtinë

U shitttt flm

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 09:41 Vetura , Therandë

AUDI A7

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Qer 10:52 Vetura , Prishtinë

Rent A Car " AUTO RENTAL "

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Qer 20:40 Vetura , Mitrovicë

Audi a7 3.0tdi quatrro

26 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 18:24 Vetura , Prishtinë

u shitt

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Maj 18:24 Vetura , Therandë

Blej Vetura me Defekt aksiednet Audi,mercedes,golf

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 00:00 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR PREMIUM

30 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 19:01 Vetura , Prishtinë

Audi A7

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 00:03 Vetura , Prishtinë

Audi A7 3.0 Quattro

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Pri 16:57 Vetura , Prishtinë

Audi A7 3.0 TDI 245 kuaj Quatro

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 06:38 Vetura , Ferizaj

Shes Audi A7 benzin 2.8 esllajn mren vit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 22:11 Vetura , Prishtinë

OFROJMË DISTRIBUIMIN E TË GJITHA FLETUSHKAVE

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 00:51 Vetura , Mitrovicë

shiten buret 1000 litra

65 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 17:59 Vetura , Prishtinë

U SHITT FLM MERRJEP audi A7 Sline

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Mar 22:44 Vetura , Prishtinë

Shes syzet Virtual Reality 3D

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 14:19 Vetura , Ferizaj

Rent a Car ARI

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 00:10 Vetura , Vushtrri

Fikus

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 10:02 Vetura , Prishtinë

AUDI A7 3.0 tdi QUATTRO 245ps S LINE FULL OPCION

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 20:50 Vetura , Therandë

DEBLLOKIMI I KANALIZIMVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 21:05 Vetura , Besianë

Rent A car City

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 14:17 Vetura , Prizren

Audi A7 -10

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 08:44 Vetura , Prishtinë

Audi a7 tdi quatro 3.0 2011 prej svicre tiptop

35 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Sht 15:34 Vetura , Prishtinë

Audi a7

36 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Gsh 23:54 Vetura , Prizren

Audi A7 Sportback 3,0 TDI S-tronic Quatrro

33 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Gsh 18:17 Vetura , Gjilan

Audi A7 3.0 tdi -11

33 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Krr 21:27 Vetura , Burim

Audi A7 4x4 Sline fullll 100%

36 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Krr 14:49 Vetura , Prishtinë

AUDI A 7

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Krr 20:07 Vetura , Vushtrri

shitet

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Qer 14:42 Vetura , Viti

Audi A7 TDI 2015 FACELIFT

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Maj 21:31 Vetura , Deçan

Blej vetura qe nuk i vozitni ose pa Dogan Ndeshje

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 07:27 Vetura , Gjilan

Shitet Arusha 2 metra e gjate

180 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 20:25 Vetura , Ferizaj

audi A7

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 19:53 Vetura , Dragash

Edvin Berishaj

4 531 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 14:20 Vetura , Ferizaj

audi a7 S-line

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Shk 17:06 Vetura , Prishtinë

Audi A7 S-line

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 20:16 Vetura , Prishtinë

AUDI A7 3.0 TDI FULL EXTRA S-LINE RKS - 2011

34 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Nën 22:31 Vetura , Lipjan

AUDI A7

34 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Jan 00:00 Vetura , Prishtinë

Audi A7 S Line 3.0 Quattro -11

39 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim