19 Pri 22:14 Vetura , Dardanë

Mazidolla shum te mira 70 cent

60 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 21:23 Vetura , Vushtrri

inventar per sollon ondolimi

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 14:40 Vetura , Prishtinë

golf 2 urgjent

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
14 Qer 23:38 Vetura , Prishtinë

Punojm metal punus te gjitha llojet te hekurit

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Qer 23:26 Vetura , Prishtinë

rrypa per kuka te bebave

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 17:50 Vetura , Mitrovicë

per bmw dhe gollf 16 dhe 15

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 11:57 Vetura , Prizren

BMW 135 -94

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim