214 , 7
216 , 2
218 , 8
220 , 18
225 , 19
228 , 2

Dje 21:47 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj BMW 3 benzin rks viti 98

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:45 Vetura , Vushtrri

BMW cabriolet Automatic

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:39 Vetura , Skenderaj

u shit

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:47 Vetura , Ferizaj

Sparco Racing

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 10:19 Vetura , Fushë Kosovë

Auto24.ks Blejm vetura Mercedes Bmw VW Audi

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 10:51 Vetura , Dragash

Blej vetura me defekte aksident Kontakto��24

9 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Pri 22:38 Vetura , Prishtinë

RENTA CAR PREMIUM

30 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Pri 13:45 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru i ri nkese

250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 09:48 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj bmw 525 b rks 10 muj viti 96

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 09:23 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj bmw 3 benzin rks 10 muaj Viti 99

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 12:33 Vetura , Drenas

Blejm Verura dhe AutoPjese. Bmw635 335

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 11:25 Vetura , Prishtinë

Aparat per ari

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 19:23 Vetura , Besianë

shes frizin

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 20:27 Vetura , Drenas

2004 dizell 1.9 tdi servis te sapo kryer

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 15:49 Vetura , Ferizaj

shitet bmw

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Shk 17:24 Vetura , Mitrovicë

AutoPjes Bujari Audi a3,A6,A4 Mercedes

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 17:22 Vetura , Mitrovicë

Auto Pjes ��Audi Bmw Golf Mercedes

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Shk 22:13 Vetura , Gjilan

Bmw

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 21:39 Vetura , Gjilan

Blejm vetura Auto24Online

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Shk 08:37 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj Bmw Cabriolet viti 2002

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 15:25 Vetura , Gjilan

Bmw bej ndrrim me traktor 4x4

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 14:41 Vetura , Gjilan

Alban

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 21:02 Vetura , Gjilan

blejm vetura me aksidente

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Tet 19:08 Vetura , Besianë

Mersedes

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 17:15 Vetura , Vushtrri

Shitet/ndrrohet Bmw 320

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 12:40 Vetura , Gjilan

Bmw m5

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 18:24 Vetura , Shtime

Shes bmw 1.6 benzin

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Sht 11:42 Vetura , Pejë

Shes

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Sht 22:11 Vetura , Pejë

BMW 524

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Krr 13:21 Vetura , Gjilan

Bmw

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Krr 13:22 Vetura , Pejë

BMW 525 3.0 benzin/plin

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Krr 22:00 Vetura , Gjilan

BMW 220 dizel -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Krr 12:38 Vetura , Malishevë

shes dhe ndrroj goldonat

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 00:40 Vetura , Prishtinë

rrypa per kuka te bebave

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 15:46 Vetura , Gjilan

BMW 220 -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 20:22 Vetura , Therandë

shes bmw 220 jam lulxim suka arsimtar i matomatike

25 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 20:11 Vetura , Burim

Bmw524

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Pri 09:03 Vetura , Ferizaj

BMW

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:10 Vetura , Prishtinë

shitet bmw dhe ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 21:09 Vetura , Lipjan

Aksion bmw 820

820 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 08:14 Vetura , Prishtinë

Projekte per Legalizim

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Pri 18:43 Vetura , Prishtinë

Bmw_kupe☆

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 22:07 Vetura , Prishtinë

BMW 325ci -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 10:09 Vetura , Prishtinë

Shitet

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 23:06 Vetura , Prishtinë

Telefon alcatel

130 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 20:21 Vetura , Rahovec

BMW E30 224d

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim