Dje 21:47 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj BMW 3 benzin rks viti 98

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:39 Vetura , Skenderaj

u shit

370 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:47 Vetura , Ferizaj

Sparco Racing

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 10:19 Vetura , Fushë Kosovë

Auto24.ks Blejm vetura Mercedes Bmw VW Audi

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 09:48 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj bmw 525 b rks 10 muj viti 96

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 11:25 Vetura , Prishtinë

Aparat per ari

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 19:23 Vetura , Besianë

shes frizin

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 15:49 Vetura , Ferizaj

shitet bmw

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Nën 14:41 Vetura , Gjilan

Alban

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 21:02 Vetura , Gjilan

blejm vetura me aksidente

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 12:40 Vetura , Gjilan

Bmw m5

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 22:11 Vetura , Pejë

BMW 524

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Krr 13:22 Vetura , Pejë

BMW 525 3.0 benzin/plin

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 00:40 Vetura , Prishtinë

rrypa per kuka te bebave

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 20:11 Vetura , Burim

Bmw524

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Pri 22:10 Vetura , Prishtinë

shitet bmw dhe ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 22:07 Vetura , Prishtinë

BMW 325ci -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 22:03 Vetura , Therandë

BMW 225 dizel -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim